این مسئله به نوعی مشکلساز بود

بعد از اتمام بررسی برنامه تقویت کننده درایور Driver Booster برای کامپیوتر شما تمام درایورهایی که نیاز به آپدیت دارند را به شما نشان می دهد و البته سه گزینه اصلی در رابط برنامه خواهید داشت بدون به روز رسانی تمام تعاریفی که در مقابل شما ظاهر می شود و در گزینه سوم شما روی این فلش که در تصویر روبروی شما نشان داده شده است کلیک کنید گزینه هایی مانند به روز رسانی این تعریف، حذف تعریف یا تهیه نسخه پشتیبان از این تعریف ظاهر می شود تا در صورت بروز مشکل یا آسیب به تعاریف، خدایا به آن برگردیم.

در این قسمت تعیین میکنیم که ویندوز بر چه دسته از فعالیتهای کاربران نظارت داشته باشد و نیز هر نوع نظارت بر موفقیتآمیز بودن یا شکست انجام یک فعالیت صورت پذیرد.User Right Assignment: دربرگیرندهی تنظیماتی است که بر نحوهی دسترسی به هر شیء در سیستم کنترل دارند. Administrative Tools یافت. تعریف یک کنسول MMC برای مصارف گوناگون: شما به عنوان کاربر یا مدیر شبکه نیاز به برنامههای مدیریتی و محافظتی خاصی دارد که این ابزارهای در قسمتهای مختلف ویندوز پراکنده هستند.

پیامهای Information: شامل رخدادهای عادی و نه چندان جدی مثل شروع یا پایان اجرای یک برنامه هستند.پیامهایWarning: شامل هشدارهای نه چندان جدی هستند مثلا اگر نصب یک برنامه یا یک قسمت از ویندوز موفقیت آمیز نباشد یک هشدار در اینLog درج میشود.پیامهای Error:حاوی رویدادهای بحرانی هستند که باید فوراً به آنها رسیدگی شود.برای هر یک از اطلاعات فوق شرح مختصری آمده که آنچه باید به آن توجه کرد ستون Source است که منبع ایجاد پیام را تعیین میکند.

تقریبا چند سالی است که تکنولوژی مهمی به نام Hyperthreading، قدرت پردازندهها را با ساخت هستههای مجازی افزایش داده است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نرم افزارهایی هستند که با استفاده از آن، تبلیغات اینترنی در فضای مجازی ، اجرا یا دانلود می شوند. هرچند باید گفت که در نهایت به هر دوی این روشها نیاز پیدا خواهید کرد.در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای تأیید موفقیت آمیز معاملات ارز رمزنگاری شده، کامپیوتر شما باید با دیگران رقابت کرده و محاسبات پیچیدهای را روی بلاکهای حاوی دادههای تراکنش انجام دهد و این کار به قدرت پردازش زیادی نیاز خواهد داشت.

میدانید که به هنگام تعریف کاربر برای سیستم، میتوان به گروه Guest اجازهی ورود به سیستم را بدهید( در اپلت User Accounts واقع در Control Panel). اشاره به تعداد دفعاتی دارد که یک صفحه از وبسایت یا هر اکانتی در شبکههای اجتماعی بازدید داشته است. بر روی یکی از برنامه ها به دلخواه کلیک کنید، منویی مقابل آن ظاهر میشود که شامل گزینه های : Hide When Inactive برای پنهان شدن آیکن زمانی که غیرفعال است و کاربر از آن استفاده نمیکند، Always Hide برنامه را همیشه پنهان کرده و Always Show باعث میشود که در هر حالت نام این برنامه در ناحیه اعلان نمایش داده شود.

دکمه ی Sort محتویات منو را مرتب میکند و Clear لیست آخرین فایلهای باز شده را که در پوشه ی Documents قرار دارند را خالی میکند.ناحیه Notification (اعلان):ناحیه سمت راست نوار وظیفه ناحیه اعلان نام دارد( در ویندوز 98 به آن System Tray گفته میشد). برای تعریف کاربر در قسمت Users روی نام پوشه کلیک راست کرده و New User را انتخاب کرده و مشخصات کاربر را تعریف کنید. Zajac دانشمندی در آزمایشگاه بل تلفن (BTL) بود که فیلمی با عنوان “شبیه سازی یک سیستم کنترل وضعیت گرانشی” را در سال 1963 ساخت.

ص 100 به هر سیستم در شبکه که از TCP/IP برای ارتباط استفاده کند اصطلاحا یک TCP/IP Host یا میزبان TCP/IP می گویند . در این فایلها سه سطح ردگیری ثبت میشوند که با دابل کلیک بر روی هر قسمت آنها را در پانل سمت راست مشاهده میکنید: اطلاعات(Information)،هشدار(Warning) و خطا(Error). ضمناً بعداً در توضیح برنامه ی System Configuration خواهیم گفت که چگونه میتوان لیست کاملی از برنامه های ناحیه ی اعلان و برنامه های مزاحم مقیم در حافظه را مشاهده کرد و جلوی اجرای آنها را گرفت. از طریق قسمت Users میتوان کاربر جدید تعریف کرد.

میدانید که تعریف کاربر یا حساب کاربری از طریق اپلت User Accounts در Control Panel هم امکان پذیر است. یکی از راههای جلوگیری از نفوذ هکرها به سیستم این است که به طور مرتب و در فواصل زمانی مشخصی رمزهای عبور عوض شوند. Account Lockout Policies: تعطیلی یک حساب کاربری(Lockout) زمانی رخ میدهد که کاربر به تعداد دفعات مشخصی رمز عبور خود را اشتباه وارد کند که در این حالت ویندوز به وی پیغام میدهد که حساب وی تعطیل شده و باید با مدیر سیستم تماس بگیرد. تعاریف کامپیوتری را تعریف می نامند زیرا آنها تعریفی از سیستم ویندوز می دهند که هر قطعه از دستگاه شما از کارت صدا، کارت صفحه نمایش و غیره استفاده می کند تا ویندوز بتواند به درستی از آنها استفاده کند.

طی نیمه اول قرن بیستم، بسیاری از نیازهای محاسباتی علمی توسط رایانه های آنالوگ که بطور فزاینده پیچیده تر میشدند و از یک مدل مستقیم مکانیکی یا الکتریکی از مسئله به عنوان پایه ای برای محاسبات استفاده میکردند، پاسخ داده میشد. سازندگان Guild Wars 2 همچنین تا امروز محتویات زیادی هم برای بازی منتشر کردهاند که آن را بیش از پیش گستردهتر و جذابتر کرده است. بعد از شناخت محبوبترین و پراستفاده ترین زبان های برنامه نویسی خوب است که زبانهایی را بشناسیم که از پردرآمدترینهای این عرصه هستند.

زبان آموز با استفاده از رایانه میتواند املاء صحیح کلمات را با کلیک کردن روی تصاویر بیاموزد و در صورت نیاز چندین بار آن را تکرار نماید ولی این امر در کلاسهای سنتی امکانپذیر نیست. در این قسمت گزینه ی List My Most Recently… Start Menu و سپس Customize را انتخاب کنید.زیربرگ General: از طریق این قسمت میتوان اندازهی آیکنها(Small Icons یا Large Icons) را تعیین کرد.در قسمت Programs تعداد برنامه هایی که در ناحیه ی برنامه های پرکاربرد کاربر نمایش داده میشوند مشخص میشود و دکمهیLear List لیست این برنامه ها را خالی میکند تا اصطلاحاً منوی Start خلوت تر شود.بخش Show On Start Menu برنامه هایی که کاربر برای کار با اینترنت و صندوق پست الکترونیک(Email) خود از آنها استفاده میکند تعیین میشود.

اغلب کاربران حرفه ای منوی Classic را ترجیح میدهند با وجود شلوغی و دسترسی سخت تر به برنامه های آن.انتخاب نوع منوی Startبا کلیک راست بر روی منوی Start یا نوار وظیفه وانتخاب گزینهی Properties پنجرهای با عنوان Task Bar And Start Menu Properties باز میشود. انتخاب این گزینه باعث میشود که چنانچه کاربر برنامه ی جدید نصب کرد، نام آن در زیرمنوی All Programs متمایز از بقیه و هایلایت شود.قسمت Start Menu Items: نمایش یا عدم نمایش برنامه هایی که در قسمت سمت راست منو قرار میگیرند(مثل My Documentsو غیره) بطور مثال برای Control Panel سه تنظیم دارد: Display As A Link به این معنی که با کلیک بر روی نام Control Panel در منوی Start کنترل پنل باز شود، Display As A Menu که محتویات کنترل پنل را به صورت یک زیر منو در جلوی نام آن نمایش میدهد و سرآخر Don’t Display که نام کنترل پنل را از منویStart حذف میکند.قسمت Recent Documents: پوشه ای به نام My Recent Documents در منوی Start وجود دارد که حاوی لیست آخرین فایلهایی است که کاربر آنها را باز کرده است.

برای تشخیص اینکه سیستم شما مورد نفوذ هکرها قرار گرفته یا خیر، توجه به کابران تعریف شده برای قسمتهای مختلف این پوشه حائذ اهمیت است،بطور مثال اگر گروه Everyone قدرت نادیده گرفتن تنظیمات لازم برای ورود محلی(Local) به سیستم را پیدا کرده باشد به احتمال قوی سیستم مورد نفوذ قرار گرفته است. توجه داشته باشید که تغییراتی که میدهید در دفعه ی بعدی که ویندوز اجرا میشود ( بعد از یک بار خاموش و روشن شدن سیستم) اعمال خواهد شد. اگر میخواهید بدانید پنجره CMD چگونه باز میشود به توضیحات این قسمت توجه کنید. به ترافیکی گفته میشود که از طریق شبکههای اجتماعی وارد وبسایت شده است.

جنس دیسکها از سرامیک میباشد که از کنار هم قرار گرفتن سکتورها ساخته شده است که در نهایت اطلاعات کامپیوتر در همین سکتورها نگهداری میشود. در واقع هر یک از این بخشها یک فایلLog جداگانه هستند. در این مدل قیمت­گذاری تبلیغ­کننده به ازای هر کلیک به ناشر هزینه پرداخت می­کند. در این قسمت میتوان گروهی که کاربر به آن تعلق خواهد داشت و مسیر ایجاد فایل Profile کاربر را تعیین کرد. برای هر فعالیت میتوان یک دسته از کاربران یا گروهی را اضافه یا حذف کرد. نوع باز شدن زیرمنوها (مانند زیرمنویAll Programs)، اینکه برای باز کردن آنها نیاز به کلیک ماوس باشد یا تنها با توقف نمایشگر ماوس این زیر منوها باز شوند .Highlight Newly…

یکی از مشکلاتی که باعث چاپ نکردن پرینتر میشود عدم نصب درایور، آپدیت نبودن آن و یا پاک شدن احتمالی فایلهای آن است. از همه مهمتر، آموزش وب جی ال در سطح مقدماتی و به بیان ساده در این مطلب پوشش داده شده است. در مدل Cray-1 طول اتصالات برابر با 120 سانتی متر بود، در حالی که در Cray-2 این طول به 41 سانتی متر کاهش پیدا کرده بود. اگر این کندی را به صورت نرم افزاری نتوان برطرف کرد، ممکن است، مشکل از پاور کامپیوتر باشد.

منبع پاور باید با کیفیت بالا باشد و توان کافی را تامین کند. خرید کیس دست دوم استوک باید از یک فروشگاه معتبر انجام گردد تا شما از شرایط نگهداری و نحوه نصب آن اطمینان داشته باشید. البته بعد از مدتی از استفاده از کامپیوتر باید تعاریف نصب شده روی کامپیوتر را آپدیت کنید و باید مطمئن شوید که آپدیت های جدید برای قطعات دستگاه شما وجود دارد یا اینکه تعاریف شما قدیمی است و نیاز به آپدیت دارد. Audit Policy: Auditبه معنی نظارت و ممیزی است. Administrative Tools استفاده میکنیم.قسمتهای مختلف این کنسول را بررسی میکنیم:Account Policies: شامل پوشههای زیر است:Password Policy: محتویات آن بر نحوهی ورود کاربران به سیستم اثر میگذارد با این وجود تنظیمات آن چندان جدی نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید