نمایندگی لنوو – نمایندگی Lenovo

علاوه بر این، مودمهای که به خط تلفن وصل میشن معمولاْ کیفیت بهتری دارن و پایدارترن. با اینکه صفحه نمایش با رزولوشن بالا می تواند یک مزیت ویژه برای لپ تاپ های مخصوص بازی باشد اما باز هم این سخت افزار خواهد بود که تعیین می کند این ویژگی تا چه اندازه به کار شما می آید. چگونه می توانیم لپ تاپ مخصوص بازی را سالم نگه داریم؟ در کشورهای خارجی به مشتریان این فرصت داده میشود که لپ تاپ را برای مدتی استفاده کنند و اگر امکانات آن با خواستههای مشتری مغایرت داشت، آنها را بازگردانند که این لپ تاپهای مرجوعی را لپ تاپ استوک میگویند و یا به دلایل دیگری مثل لپ تاپ در نمایشگاهها برای فروش در معرض دید قرار گرفتهاند که سپس در انبار نگه داری میشوند و برای کشورهایی که خواهان آن هستند، ارسال میشوند.

اگر می خواهید لپ تاپ مخصوص بازی شما سالم نگه داشته شود بهتر است که این مطلب را بطور کامل مطالعه نمایید و اصولی که به آن اشاره شده را کامل اجرا کنید. 6. همچنین از نصب دسته ای از برنامه های ضد ویروس در لپ تاپ مخصوص بازی خودداری کنید. بهترین میکروفون یقه ای در بازار کدام است؟ بسیاری از لپتاپهای گیمینگ که در بازار وجود دارند در کنار HDD، دارای حافظهی SSD هم هستند تا کاربران بتوانند از هر دوی آنها استفاده کنند. 1. هرگز از لپ تاپ در دامان، بالش، ملافه های تخت یا هر سطح دیگری که جامد و صاف نباشد استفاده نکنید.

ممکن است درحالیکه درحال انجام بازی هستید، بازی دیگری فایلهای بهروزرسانی را در پسزمینه دانلود کند.برای جلوگیری از این مشکل پس از ورود به تنظیمات (Settings) استیم، گزینهی Allow downloads during gameplay در سربرگ Downloads را غیرفعال و برای ذخیرهی تغییرات روی گزینهی OK کلیک کنید.همچنین درصورت تمایل میتوانید دانلود خودکار فایلهای بهروزرسانی در پسزمینه را برای بازیهای موردنظرتان فعال کنید. اگر لپ تاپ های دیگری برای کار های گرافیکی سنگین می شناسید حتما در بخش نظرات این مقاله به ما معرفی کنید.

این تراشه برای انجام امور سنگین گرافیکی مناسب می باشد. با لپ تاپ های بازی پرقدرت امروز سرانجام این امکان بوجود آمده که بازی های رایانه ای جدی خود را حتی وقتی در جاده در حال سفر هستید انجام دهید بدون اینکه کامپیوتر دسک تاپ خود را بردارید و به اطراف نظارت کنید. مناسب است. به طور کلی یک لپ تاپ حرفه ای برای کارههای محاسباتی است نه پردازش بازی ها. به هرحال، هر چه مدت زمان کمتری صرف انتظار برای پردازش برنامهها و رندرینگ کنید، سریعتر کارهایتان تمام خواهد شد.

اما به تدریج ضعف پردازش و نمایشگر آنها برای کاربران نمایان شد و همزمان با توقف تولید پردازنده های اتمی جای خود را به اولترابوکها دادند. سری Pavilion نیز مانند سری Omen شرکت اچ پی در دسته ی لپ تاپ های گیمینگ و حرفه ای قرار دارند که با نگاهی به مشخصات آنها پی به قدرت و امکانات متعدد آنها خواهید برد که لذت بازی کردن را چند برابر کرده است.

در صورتی که دکمه کیبورد گیر کرده باشد و یا بر اثر گرد و خاک و ذرات مختلف کند شده باشد، اولین راه برای برطرف کردن این مشکل تکان دادن کیبورد است. آزبورن (Osborne) اولین رایانه قابل حمل بود که توسط آقای آدام آزبورن توسعه یافت. برای بازیابی فایل های پاک شده از لپ تاپ شما می توانید انتخاب کنید “از دست رفته بازیابی فایل” حالت به عنوان اولین تلاش. این ویژگی های سیستم شما را نشان می دهد که در آن می توانید “نوع سیستم” را بررسی فرمایید. برای برخی این ممکن است به معنای استفاده از لپ تاپ در قسمت خنک تری از خانه یا محل کار شما باشد.

برای آپدیت و بروزرسانی کارت شبکه میتوانیم از ابزار Device Manager استفاده کنیم. دستکاری در تنظیمات کارت گرافیک برای بهینهسازی آنها نیز میتواند روش خوبی برای بهبود عملکرد گیمینگ لپتاپ باشد؛ مخصوصا اگر بخواهید بازی خاصی را اجرا کنید. اورکلاککردن کارت گرافیک قدرت آن را تاحدودی افزایش میدهد؛ البته اکثر کاربران مبتدی تصور میکنند اورکلاککردن کار خطرناکی است و میتواند به سختافزار آسیب بزند؛ اما اصلا نباید نگران نباشید، زیرا با رعایت اصول لازم هیچ مشکلی ایجاد نمیشود. ◼ پس از بارگیری آن ، با دنبال کردن دستورالعمل های روی صفحه ، BlueStacks را روی رایانه خود نصب کنید. این کار برای جلوگیری از ریختن مایعات بر روی لپ تاپ است چرا که اگر مایعی روی آن ریخته شود دستگاه از کار خواهد افتاد و دردسرهای زیادی را روی دست شما خواهد گذاشت و تعمیر کردن آن کار بسیار دشواری خواهد بود.

این خود نشون دهنده سود بالای این لپ تاپ ها برای شرکت های وارد کننده هست که اینقدر هزینه میکنن و با ترفند های گوناگون به دنبال بازاریابی این محصولات هستند . با یک معاینه سریع تصویری مشخص می شود که گرد و غبار دریچه های اطراف لپ تاپ را مسدود کرده است یا نه، بهتر است در صورت نیاز به تمیز کردن دریچه ها یک قوطی هوای فشرده را در دست داشته باشید. کاربران لپ تاپ های مخصوص بازی باید بهترین راه حل های توصیه شده برای تمیز کردن صفحه نمایش لپ تاپ را بدانند.

موضوع مهمی که وجود داره اینه که لپ تاپ های گیمینگ مخصوص بازی مخصوصا مدل های قدرتمند و گران قیمت برای جایگزینی کامپیوترها تولید شدن که در اصطلاح به آنها “Desktop Replacement” نیز گفته میشه . در نهایت با توجه به ظرفیت های گفته شده در PROBOOK G6 اچ پی اینکه توقع اجرای دستورات سنگین و یا فوق سنگین گرافیکی و یا معماری را داشته باشیم کمی دور از انتظار است. معایب: با تعداد زیادی از لپتاپها سازگاری ندارد.

ویندوز میتواند بهروزرسانیها را در پسزمینهی سیستمعامل دریافت کند؛ اما پس از دریافت آنها را نصب نمیکند وتنها بهصورت دورهای به کاربران اطلاع میدهد که این بهروزرسانیها باید نصب شوند. بدون تردید، قطع اتصال اینترنت لپتاپ مورداستفاده برای بازی تقریبا امکانپذیر نیست؛ بنابراین نصب بهروزرسانیهای جدید درست پس از دریافت آنها، بهترین روش برای جلوگیری از تحتتأثیر قرارگرفتن عملکرد لپتاپ است.برخی از فروشگاهای دیجیتال مانند استیم (Steam) نیز میتوانند بهروزرسانیهای مربوط به خود را در پسزمینه دریافت کنند. بهنظر شما این راهکارها تا چه حدودی میتواند عملکرد لپتاپ برای بازی را تقویت کند؟

بسیاری از آن ها چند سلول ۳ ولت دارند که در اجرای عملکرد ساعت و دیگر فرایندها در هنگام قطع برق مفید است. در حقیقت بسیاری حتی رایانه های شخصی خود را با لپ تاپ جایگزین کرده اند. بسیاری از قطعات لپ تاپ دارای حسگرهایی هستند که دائما دما را کنترل می کنند. CPUID Hardware Monitor یک نرم افزار سبک بوده که می تواند به شما کمک کند تا دمای فعلی خود را ردیابی کنید و همچنین هنگام اجرای برنامه پایین ترین و بالاترین دما را به شما نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید