چگونه با لپ تاپ اسکرین شات بگیریم؟

به این صورت که مثلاً شما به یک مشاور در یک زمینهای مراجعه میکردید و مشاور نیز براساس نیاز شما، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار میداد. یعنی هم برای شما به عنوان مشاور و برای شخصی که از شما مشاوره میگیرد، کار راحتتر میشود. اما در مشاورهی آنلاین، معمولاً این کار راحتتر انجام میشود. معمولاً کاربران و مشتریانی هستند که در مورد نحوه کار با یک محصول، پیگیری سفارشات، مشکلات به وجود آمده و موارد دیگر، سوالات و یا درخواستهایی دارند و برای این کار، معمولاً به بخش پشتیبانی سایت مراجعه میکنند.

معمولاً روش رایج درآمدزایی از مشاوره، درنظر گرفتن مدتزمان مشاوره است. هنگام خرید لپتاپ گیمینگ، در قدم اول لازم است بررسی کنید و ببینید با توجه به نیازتان، چه ویژگیهایی را باید مد نظر قرار دهید. البته ما آموزشهای بسیار کاملی را برای هر مورد در اختیار شما قرار دادهایم که میتوانید در اینجا ببینید. با استقبال بسیار خوبی مواجه میشوند. خوشبختانه چون تلگرام برای ویندوز نیز برنامهی خود را ارائه داده است، میتوانید خیلی راحت با استفاده از کامپیوتر یا لپتاپتان از آن درآمد داشته باشید. مثلاً میتوانید اپلیکیشنی بسازید که قابلیت پرداخت درونبرنامهای نیز دارد که اگر با استقبال خوبی مواجه شود، همین یک مورد برایتان کافی است.

مثلاً اگر به شخص معتبری در یک زمینه تبدیل شوید، میتوانید برای مشاورهی خود، ساعتی دو میلیون تومان را درنظر بگیرید (این عدد کاملاً فرضی است). اما برای تولید محتوا و کسب درآمد از آن، شما باید در یک یا چند زمینه تخصص کافی داشته باشید. علاوه بر این کارت گرافیک GTX 1660 Ti را هم میتوانید مدنظر داشته باشید که قدرت بیشتری از این دو کارت دارد. البته این دستگاه بزرگتر و سنگینتر از لپتاپهای با نمایشگر کوچکتر است؛ پس هنگام خرید این نکته را مدنظر قرار دهید. شروع کسب درآمدشان نیز به این صورت است که ابتدا با تولید محتوای قوی، تعداد اعضای کانالشان را افزایش میدهند و بازدید ویدیوهایشان را بالا میبرند تا شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد برایشان فعال شود.

اینستاگرام فضای بسیار خوبی دارد و هماکنون نیز افراد بسیار زیادی در ایران، مشغول کسب درآمد از اینستاگرام هستند. اومن 15 نسبت به گیمینگ بودنش ابعاد و وزن بسیار قابل تقدیری دارد و نسبت به بسیاری دیگر از لپتاپهای گیمینگ قابل حملتر و سبکتر است. از سویی دیگر به دلیل عدم اطمینان از آینده اقتصادی، نبود سیستم نظارتی و عدم امکان واردات، در حال حاضر با فقدان شدید قطعات و تنوع آن مواجه هستیم. قطعات لپ تاپ لنوو نسبت به بقیه لپ تاپها کمی خاصتر است. اما اگر بخواهیم مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی را با نهایت دقت انجام دهیم، اوضاع فرق میکند و باید یکی را برتر از دیگری بدانیم.

اگر شما در این زمینه تخصص داشته باشید، میتوانید به عنوان پشتیبان یک سایت استخدام شوید و در منزل کار پشتیبانی را انجام دهید. 2- پس از ورود به کنترل پنل ، وارد بخش User Accounst and Family Safety شوید. ما در مقالاتی که قبلاً منتشر کردهایم، موارد زیادی را در مورد اینستاگرام توضیح دادیم که میتوانید در بخش مقالات اینستاگرام مارکتینگ، تمامی آنها را مشاهده کنید. تمامی زبانهای برنامه نویسی از ویژگیها و مزایای مخصوصی برخوردار هستند و به کاربران این امکان را میدهد که با توجه به نیاز و هدف خود زبان مد نظر را انتخاب کنند.

برای این کار، میتوانید در وبسایتهایی مانند پونیشا یا انجام میدم، خود را به عنوان متخصص در این حوزه معرفی کنید. تولید محتوا برای وبسایتها، کانالهای تلگرام، پیجهای اینستاگرام و… مثلاً میتوانید با استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ خود محتوا تولید کنید و با استفاده از گوشی موبایلتان، محتوا را در پیجتان بارگذاری کنید. لازم به ذکر است که این برند چینی جدیدا در حال طراحی و تولید گوشی های هوشمند است که بیشتر به عمر باتری طولانی معروف هستند. اکثر افرادی که گوشی هوشمند دارند، برنامههایی مانند اینستاگرام را روی گوشی خود نصب میکنند و همین موارد، پتانسیل بالای درآمدزایی اینستاگرام را نشان میدهد.

اما چطور میتوانید خود را به عنوان یک فرد متخصص در این زمینه معرفی کنید؟ برای این کار میتوانید از کامپیوتر یا موبایل خود استفاده کنید. تمام مک بوکهایی که بررسی شدهاند جایزه انتخاب سردبیر را از آن خود کردهاند. 3- سپس از قسمت Bluetooth & other device گزینه Add Bluetooth & other device را انتخاب کنید. میکروفون مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه “Configure” کلیک کنید.

Change Adapter Settings را انتخاب کرده. به گزارش وبلاگ عارف رایانه در این قسمت گزینهی Internet Protocol Version 4 را انتخاب کرده و Properties را بزنید. انتخاب یک لپ تاپ مناسب برای کاربری که با ویژگی های این وسایل آشنایی نداشته باشد کمی سخت و دشوار است. 1. پیچهای درب کیس را برای دسترسی به داخل آن باز کنید. حافظه کش آن هم دقیقا ۸ مگابایت در نظر گرفته شده است تا حجم بیشتری از فایلهای خود را بتوانید هنگام اجرای برنامهها لود کرده و آنها را سریعا در اختیار حافظه رم قرار دهید.

در بسیاری از موارد پاک کردن لپ تاپ از گرد و غبار یا کرک هایی که به درون دستگاه نفوذ کرده اند باعث عملکرد بهتر آن خواهد شد. لپ تاپهای راگ جزو محصولات رده بالا و گران قیمت ایسوس هستند، که در مقایسه با لپ تاپهای اقتصادی قیمت بالاتری دارند، ولی نسبت به مدلهای مشابه در سایر برندهای بازار مانند مک بوک یا مایکروسافت، ارزانتر هستند. هنگامی که با استفاده از برنامه Snipping Tool از لپ تاپ اسکرین شات میگیرید، تصاویر به طور خودکار ذخیره نخواهند شد. در این روشِ کسب درآمد خانگی از کامپیوتر و لپتاپ و موبایل، شما باید به طور منظم محتوای ویدیویی تولید کنید.

البته محتوا انواع مختلفی دارد، مانند محتوای متنی، محتوای صوتی، محتوای ویدیویی و… این افراد، تنها با تولید محتوای ویدیویی، درآمد کسب میکنند. آیا میدانید که افراد زیادی در ایران نیز از یوتیوب درآمد کسب میکنند؟ طبیعی است که هر چه سایت، رشد بیشتری داشته باشد، درخواستها نیز بیشتر میشود و در اینجا بحث پشتیبانی سایت، به صورت یک تخصص مطرح میشود. البته در قسمتهای بالا، یکی از روشهایی که توضیح دادیم، کسب درآمد از طریق ارائه خدمات اینستاگرام بود که میتوان گفت، زیرمجموعهی این بحث محسوب میشود.

پیش بیاید که با ریستارت کردن، آی پی تغییر و مشکل رفع میشود. سپس کامپیوتر را ریستارت و اتصال اینترنت را بررسی کنید. برای این کار، شما ابتدا باید نحوه ساخت اپلیکیشن موبایل را به خوبی یاد بگیرید و سپس برای کار خود، بازاریابی کنید. سپس آنها را در سرویسهایی مانند یوتیوب منتشر کنید. مثلاً اگر گیمر هستید، میتوانید ویدیوهایی از بازیهایی که انجام میدهید را ضبط کنید و در کانال یوتیوب یا آپاراتتان منتشر کنید. روزانه اپلیکیشنهای زیادی منتشر میشوند و برخی از اپلیکیشنهای موبایل نیز توسعه داده میشوند.

در کنار اینها، میتوانید خودتان نیز اپلیکیشنِ ساختِ خودتان را روانهی بازار کنید. میتوانید برای این کار، یک وبسایت برای خودتان داشته باشید یا اینکه یک صفحه اینستاگرام بسازید و تخصصتان را آنجا ارائه دهید. یعنی اینکه شما با تولید ویدیوهای جذاب و افزایش اعضای کانالتان، میتوانید درآمد داشته باشید. شاید این بخش برایتان خیلی جذاب باشد! اما اگر این کار برایتان مشکل است و یا دوست ندارید در این زمینه فعالیتی داشته باشید، میتوانید خود را به عنوان پشتیبان وبسایتهای وردپرسی معرفی کنید.

زمانی که اعضای کانالتان و بازدید ویدیوهایتان به مرز مشخصی برسد، میتوانید درخواست دهید تا قابلیت درآمدزایی برایتان فعال شود. F5را بزنید ،بین این ۳ حالت تغییر وضعیت می دهند البته تنها راه برای تشخیص اینکه روی کدام حالت قرار دارد این است صبر کنید تا ببینید آیا با گذشت زمان تغییر میکند. همچنین برای آشنایی بیشتر با این بخش، پیشنهاد میکنم حتماً مقاله ۱۴ روش کسب درآمد از تولید محتوا را ببینید.

البته بهتر است حتماً مقاله ۱۰ روش کسب درآمد از تلگرام را هم بخوانید. قبل از اینکه لپ تاپی رو تصمیم به خرید آن بگیرید باید بدانید لپ تاپ مناسب برای معماری را برای چه کار نیاز دارید و سنگین ترین کاری که با آن قرار است انجام دهید چه کارهایی است. برای پشتیبانی سایت، داشتن چه مهارتهایی لازم است؟ لپ تاپهای سری ThinkPadدر بازار محدودیت بیشتری نسبت به سریهای دیگر لنوو پیدا کردهاند و وجود زیر سریهای مختلف از آن نیز کاملا گواهی برای این حقیقت است. مثلاً امکان دارد در یک قرارداد، وظیفه تولیدِ برخی از محتواها نیز برعهده پشتیبان سایت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید